DrogProjekt.com

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą projektową. Istniejemy na rynku od 2008 roku. Zajmujemy się pro- jektowaniem infrastruktury drogowej.

 

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, niestandardowych i funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy swoim klientom kompleksowe usługi wspomagające ich działalność gospodarczą. Naszymi klientami są przede wszystkim inwestorzy prywatni z sektora budownictwa przemysłowego, jak również inwestorzy publiczni. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

 

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanej  kadry inżynierskiej w dziedzinie budownictwa komunikacyjnego. Posiadamy niezbędne uprawnienia projektowe.

 

Pracujemy na oprogramowaniu AutoCAD, VestraCAD.

Nasi klienci o nas:

Atutem firmy BPD DROGPROJEKT jest rzetelne i fachowe podejście do zagadnień, jak również otwartość i zaangażowa- nie. Wszystkie prace realizowane  są terminowo i profesjonalnie oraz zgodnie  z naszymi wytycznymi.  Rekomendujemy BPD jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie projektowania infrastruktury  drogowej.  

 

PRO-EKO

Zaufali nam: